Pozemky

Pozemek číslo 1
• Příjezdová cesta
• Cena za m2 250USD

Pozemek číslo 2
• Plocha necelých 3000 m2
• Hotové studio staveb
• Celková cena 450 000 USD

Pozemek 1

– pozemek o velikosti 5.000 m2 nebo 1,25 akrů,

– pozemek se dá prodat jako celek nebo rozdělit dle přání klienta buď podle požadovaných m2 nebo podle finanční výšky investice,

– součástí pozemku je příjezdová cesta,

– součástí pozemku je přístup k elektrické energii,

– pozemek se nachází v západní části ostrova Roatán, 5 minut pěšky od letoviska West End, kde je spousta restaurací, barů, možnosti potápění a koupání,

– cena za m2 je 250 USD,

– pozemek je blízko pláže, 2 minuty autem a 12 minut pěšky.

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku s projektem, ve střední části ostrova, lokalita Jonesville

Lokalita Jonesville ve střední části ostrova Roatán nabízí oázu karibského klidu pro ty, co netouží být v centru dění na západní straně ostrova, ani v okolí French Harbour. Je zde v plánu vybudovat malé městečko, jehož obyvatele bude spojovat láska k přírodě, moři, místním obyvatelům a karibskému rumu.

Tento výjimečný pozemek se nachází ve středu ostrova Roatán, má rozlohu 2737,65 m2 (celkem ze 4 pozemků, největší Lote 5 má rozlohu 2048.73 m2, Lote 1 = 231.73m2, Lote 2 = 229.49m2, Lote 3 = 227.7m2) a uchvátí vás nádhernými výhledy na oceán. Na rušnou západní pláž West Bay, s hotely a bary, je to přibližně stejně daleko jako na nedotčenou východní pláž Camp Bay, což skýtá rozmanité možnosti využití volného času.

 
Přístup na pozemek je ze 3 možných stran, z toho 2 přístupy jsou po zpevněné betonové komunikaci. K odběru elektřiny a vody je možné se napojit u přilehlého projektu Terra Chula nebo si zajistit vlastní přívod vody a elektřiny, díky čemuž bude váš resort plně soběstačný.


Zpracovaný projekt obsahuje 6 dvoupatrových rodinných domů a 1 bytový dům. Přičemž každý z rodinných domů nabízí 2-3 apartmány a bytový dům 7 samostatných apartmánů, tzn 21 bytových jednotek.


Projekt počítá s maximální výtěžností pozemku, ale architekt rovněž dokáže realizovat individuální projekt podle vašeho přání. V případě zájmu o jinou variantu jsme schopni vás propojit s projektantem i stavitelem.


Pozemek se prodává pouze jako celek, včetně zpracované projektové dokumentace, za cenu 500.000 USD.


Využijte jedinečnou příležitost vlastnit svůj kousek karibského ráje, případně si splňte sen o vlastním tropickém resortu v této rozvíjející se a vyhledávané destinaci.