Ambasadoři

Kdo je AMBASADOR a co pro nás znamená?

Určitě se ptáte, kdo to je AMBASADOR, co takový člověk dělá a proč je pro nás důležitý?

Je to jednoduché!

Jsou to naší lidé v terénu, může to být váš soused, vy, váš kolega nebo kamarád. Ambasadoři mají několik úkolů, ale podstatou celého jejich snažení je především možnost být součástí týmu, který provozuje společnost Green Hill Investments, S.A. s jedinečnou vizí na ostrově Roatán v Hondurasu.

Pravdou je, že jsou pro nás ambasadoři moc důležití a vážíme si každého z nich stejně jako si vážíme všech členů našeho týmu.

Jsou to totiž oni, kdo nám pomáhá, aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí, oni jsou ti, kteří přijedou na Roatán s tím, že přidali ruku k dílu.

Co by měl ambasador splňovat?

Být otevřený ke sdílení naší myšlenky, webových stránek, nabídek, příspěvků, fotek, dávat story na svůj Instagram a Facebook, pozvat co nejvíce přátel na Roatán a samozřejmě být s námi ve spojení, online i osobně v Green Hill Investments, S.A.

Ale nemyslete si, že to vše dělá ambasador jen pro dobrý pocit. Za svou snahu každý, kdo nám pomůže, dostane odměnu a ti nejlepší mohou získat ubytování v námi nabízených nemovitostech a apartmánech na Roatánu, více na www.roatangreenhill.com. Také se mohou stát jedním ze základních kamenů naší společnosti a přidat se tak naplno k našemu týmu. Jaké by to bylo využít této příležitosti a vytvořit nové možnosti? Přihlaste se ZDE! Staňte se Ambasadorem společnosti Greenhill Investments, S. A. a buďte naší

Seznam ambasadorů

post image

Lic. Silvie Zámečník


Silvie Zámečník je obchodnice tělem i duší a manažerka s mnohaletou mezinárodní zkušeností. Má za sebou více než 23 let strávených v hotelovém a turistickém byznysu, z čehož 12 let ve Španělsku. Tam kdysi začínala jako delegátka a vypracovala se až do řad vrcholového managementu v prestižní hotelové síti ve Španělsku.

Od té doby se své vášni pro umění hoteliérství a orientaci na ten nejlepší klientský zážitek nepřestala věnovat.

Vysokoškolská studia absolvovala ve Španělsku na Universitat de Barcelona se zaměřením na španělskou filologii a literaturu. Následně se dostala do renomovaných 4* a 5* hotelů (Hotel Sofía 5* v Barceloně, Villa Padierna Marbella 5* a další), kde měla na starost zejména implementaci nejvyšších hotelových standardů a dohled nad kvalitou služeb. Po návratu do Brna se stala obchodní ředitelkou hotelu Barceló Brno Palace, který se pod jejíma rukama stal tehdy jediným certifikovaným 5* hotelem na jižní Moravě.

Od té doby se věnuje konzultantské činnosti v oboru business developmentu, hotelových rekonstrukcí či marketingových a obchodních strategií. Zároveň dokončuje doktorandská studia na Mendelově univerzitě v Brně, kde je garantkou pro obor hotelového managementu, vyučuje a věnuje se publikační činnosti.

Silvie je inspirativní člověk s výraznou osobností, vždy usměvavá, optimistická, odhodlaná. Neexistují pro ni překážky, pouze výzvy, a ty má ona ze všeho nejradši. Svůj volný čas tráví se svojí dcerou, na cestách, ve fitku nebo osobním rozvojem, který je pro ni celoživotní prioritou. 

 

 

Jaké by to bylo využít této příležitosti a vytvořit nové možnosti?

Staňte se ambasadorem společnosti Green Hill Investments, S.A. a buďte naší součástí.