Green Hill Investments, S.A.

Naše mise

Naše mise je co nejvíce zachovat místní přírodu a ráz ostrova Roatán v Karibiku. Obnovit návrat některých původních druhů živočichů zpět do prostoru námi spravovaných pozemků.

Naše projekty plánujeme zasadit do rázu krajiny, která se na ostrově Roatán vyskytuje s cílem zachovat místní přírodu, udržet tradice místního obyvatelstva a podporovat práci pro místní původní obyvatelstvo.

V neposlední řadě přispět maximálně celému ostrovu, jak energeticky, tak ekonomicky tvůrčím způsobem. Podpořit místní soběstačnost ve všech dostupných směrech, které jsou možné a našim klientům dát jedinečnou možnost se do těchto projektů zapojit a aktivně se na nich podílet.

Naše vize

Pořídit cca 1 000 stavebních parcel (250 akrů – cca 1 mil. m2) pro naše klienty z USA, Kanady a Evropy a zajistit jim jejich klidný a vysněný kousek Karibiku.

Postavit a provozovat 5-6 resortů pod značkou Green Hill Investments, S.A. na západě, středu a východě ostrova. Tím naši klienti získají možnost, jestli chtějí být blízko letiště a nejznámější pláže West Bay s místními bary nebo raději ve středu ostrova, kde to mají na západ i východ stejně daleko. Případně chtějí klid a panenskou přírodou, kterou skýtá východ ostrova se syrovou pláží Camp Bay, kde mají naprostý klid a soukromí.

Centrum alternativních léčebných možností těla i duše Green Hill Investments, S.A. – komplexní přístup pro léčbu onkologických a jiných onemocnění pomocí všech dostupných metod, které fungují.

5 hvězdičkový hotel zaměřený na kvalitní bio potraviny a relaxační služby pro tělo a duši.

Možnost zapojit se do podpory čehokoli co podporujeme ať pěstování potravin nebo místní farmy a provozu okolo ní.

Klíčové hodnoty

Jaká je naše firemní vize?

Všechno je možné.

Jaký je náš cíl?

Naším cílem je přinést klientům do života více jistoty a klidu při nacházení jejich vysněného domova a investičních příležitostí.

Jaká je naše úspěšná definice?

Žít a pracovat dle našich klíčových hodnot.

Jaké jsou naše klíčové hodnoty?

Hlavní zásady jak společně pracujeme.

Kolik je klíčových hodnot?

8

Naše klíčové hodnoty:

  1. Zaměření na klienta
  2. Provozní dokonalost
  3. Ambiciózní cíle
  4. Zpětná vazba
  5. Závazek k lidem
  6. Pozitivní energie
  7. Odpovědnost
  8. Ziskovost

Význam jednotlivých klíčových hodnot

1) Zaměření na klienta

Klienty vnímáme stejně jako přátele, kteří přicházejí k nám domů. Všechna naše rozhodnutí a kroky jsou motivovány snahou, aby se s námi naši klienti cítili výborně.

2) Provozní dokonalost

Usilujeme o dokonalost. Děláme vše, co je potřeba k tomu, abychom byli lepší. Práci, kterou děláme, odvádíme minimálně na 100%.

3) Ambiciózní cíle

Věříme, že všechno je možné. Stanovujeme si ambiciózní cíle, dáváme najevo respekt a odměňujeme svědomitost a dlouhodobou spolupráci.

4) Zpětná vazba

Věříme v přímou a upřímnou zpětnou vazbu a vždy jsme připraveni ji přijmout, stejně jako ji komukoliv dát. V případě zpětné vazby jsme otevření nápadům a návrhům řešení.

5) Závazek k lidem

Věříme v pozitivní záměry našich lidí, podporujeme je a dáváme jim možnost růstu a odpovědnosti.

6) Pozitivní energie

Vedeme své týmy s pozitivní energií, umíme povzbudit ostatní, nemáme rádi, když něco nejde.

7) Odpovědnost

Děláme to, co říkáme. Jednáme jako vlastníci, je na nás spolehnutí.

8) Ziskovost

Zisk bereme jako nástroj k naplnění naší vize.

„Jak se to ještě zlepší za hranicí této reality?

Jakub Karásek, MBA et LL.M.

Představení

Jakub Karásek, MBA et LL.M.

Generální ředitel (CEO)

Dnes žiji dlouhodobě na ostrově Roatán v Karibiku, který spadá pod Honduras v Latinské Americe. Pracovně se zde zabývám vyhledáváním a realizací zajímavých investic a příležitostí.

Pro naše klienty řeším pozemky, výstavby domů, poradenské a daňové otázky, konzultace v oblasti řízení firem a lidských zdrojů či možnost rezidenčního bydlení nebo jejich Honduraského občanství. Využívám k tomu svoji cca 20 letou praxi v podnikání a řízení nebo spoluřízení více jak 10 firem v Evropě, kde jsem řídil desítky a stovky spolupracovníku v mém týmu.

Nyní spoluřídím Holdings firem v Latinské Americe za podpory svých doposud nabraných zkušeností a klíčových kolegů s neméně bohatými zkušenostmi z praxe.

Ivana Sluková

Obchodní ředitel (CSO)

Dokážete si představit, že vlastníte kousek svého ráje v Karibiku? Zajímalo by vás podílet se na expanzivních projektech na nádherném ostrově Roatán? Nebo si odpočinout a poznat krásnou přírodu ostrova?

Více jak 15 let se pohybuji ve světě financí a více jak 30 let podnikáme s manželem v oblasti stavebnictví. Po celou dobu spolupracuji a spolupodílím se na různých finančních projektech a projektech v oblasti českých i zahraničních realit. Díky těmto dlouhodobým pracovním zkušenostem, a i díky k lásce k cestování jsem se dostala k projektům v Karibiku, konkrétně na ostrově Roatán.

Našim klientům nabízíme možnost nákupu pozemků včetně výstavby domu pro sebe a svou rodinu nebo nákup pozemku jako zajímavou investici do budoucna. Všechny naše projekty, které řešíme, tvoříme s ohledem na zachování jedinečnosti a krásy ostrova a místní přírody.

Mám ráda výzvy a nové věci. Jaké by to bylo využít této příležitosti a vytvořit nové možnosti?