Investice v Karibiku – spolupráce s Green Hill Investments, S.A.

Proč právě my? Po více než 40 letech života v Evropě jsem se rozhodl přestěhovat a usadit se právě zde, v Karibiku. Tento krok jsem učinil s cílem najít klid, zlepšit své zdraví a rozvíjet další podnikatelské příležitosti. Po 20 letech podnikání v Evropě jsem si vybral tuto lokalitu jako svůj nový domov. Momentálně nabízíme klientům možnost investovat do pozemků a nemovitostí, ať už jako fyzická nebo právnická osoba. Specializujeme se na stavby, které jsou v souladu s okolní přírodou a respektují krásu místní přírody.

Pro naše klienty poskytujeme pronájem nemovitostí jak pro krátkodobé, tak pro dlouhodobé pobyty. Součástí našich služeb je i půjčení auta, motorky nebo lodi, což je v této oblasti nezbytné. Spolupracujeme s místními experty, kteří vás provedou unikátními zážitky mimo turistická místa, díky čemuž zažijete úžasný a originální zážitek.

Pro podnikatele máme připravené projekty, jako jsou investice do pozemků, výstavba luxusních hotelů nebo alternativních léčebných center pro tělo i duši. Nabízíme také podporu v oblasti samozásobitelnosti potravinami.

Naše služby nekončí pouze na ostrově Roatán. Jsme schopni zajistit výlety po památkách pevninského Hondurasu, starověkého Copánu, termálních pramenech a dalších zajímavých místech Hondurasu, Guatemaly, Mexika, Panamy a v dalších státech Latinské Ameriky.

Pro podnikatele máme nabídku daňové optimalizace v různých státech Latinské Ameriky. Rádi Vám poskytneme podrobné poradenství a daňovou optimalizaci pro vaši firmu v dané jurisdikci.

To je jen část toho, co můžeme nabídnout. Pokud máte zájem o konkrétní informace, neváhejte se ozvat a probrat možnosti, které máme k dispozici.

Jakub Karásek, MBA et LL.M.