Pozemek Corozal P02

Cena: 37 500 USD Rozloha: 227,38 m2 Rozloha: 0,06 akru

Pozemek se nachází v oblasti zvané Corozal, což je středozápadní strana ostrova Roatán, poblíž Manawatie Eco Nature parku, mezi resorty Sol Y Mar a Palmetto Bay, u městečka Mud Hole.

Aktuálně vám nabízíme krásný pozemek v klidné lokalitě P02, o výměře 227,38 m2 / 0,06 akru, avšak blízko nově vybudované páteřní betonové komunikace, spojující celý ostrov. Na ostrově není běžné být blízko hlavní silnice, která je betonová. Většina vedlejších cest je prašná. Tato pozice vám zajištuje výbornou dostupnost do okolí, ať už ke koupání nebo k místnímu pivovaru.

Obě parcely jsou umístěny na kopci a jsou ideálním místem pro výstavbu vašeho celoročního sídla. Projekt pro výstavbu je již připravený a nabídne vám jedinečnou a lukrativní nemovitost pro vlastní nebo i investiční bydlení s pěkným výhledem a dobrou dostupností.

V této lokalitě naleznete výhody dostupnosti pláže a současně výhledy do zeleně, kterou je pozemek a dům obklopen. Elektřina je velice blízko pozemku, voda se na ostrově používá běžně kupovaná, v barelech. Pokud byste ale chtěli vlastní vrt, máte zatím jedinečnou možnost si ho zajistit a vodu i přeprodávat dál majitelům okolních pozemků.

Pozemek není součástí žádného resortu, tudíž nemusíte platit žádné poplatky za jeho údržbu. Okolní parcely již jsou rozprodány pro výstavbu rodinných domů lidem s vyššími příjmy.

Nabízíme vám jedinečnou možnost vlastnit kousek karibského ráje a užívat si luxusního života, který vás tady očekává.

Cena pozemku s projektem P02 227,38 m2 / 0,06 akru 37 500 USD.

Zadat poptávku