Pronájem apartmánu B14B Jonesville Point, Roatán Honduras

Cena: 3000 USD Rozloha: 65 m2 Rozloha: 0,016 akru

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu apartmán o velikosti 65 m2, nacházející se na ostrově Roatán v Karibiku v lokalitě Jonesville, což je česko-slovenský projekt sdružení vlastníků domů a bungalovů na břehu Karibského moře. Součástí apartmánu je terasa o rozměrech 12 m2, ze které je krásný výhled na moře.

Dům je dvou patrový a nachází se 50 m od moře a mola. Nabízený čtyř lůžkový apartmán se nachází v přízemí tohoto domu. V apartmánu je k dispozici prostorná kuchyně s jídelnou, koupelna s vanou se sprchou, wc, 2x ložnice s Queen size postelí, obývací pokoj se vstupem na terasu.

Dům je osvětlen a má zastřešenou prostornou venkovní terasu s grilem a posezením pro 4 osoby. Před domem rostou palmy s banány a kokosy a terasu navštěvují kolibříci.

Přímo u domu se nachází parkovací místo pro jeden vůz.

Vnitřní vybavení apartmánu zahrnuje: Wi-fi (optický kabel), TV, klimatizaci ve všech obytných prostorách, ventilátory, kompletní vybavení kuchyně, velkou lednici, ručníky, toaletní potřeby, fén, pračku.

Majitelé nabízí jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem. 

Cena měsíčního pronájmu domu je 3 000 USD, vč. provize za zprostředkování. 

Při pronájmu každé nemovitosti je vyžadována vratná kauce 2000 dolarů, kterou je třeba uhradit minimálně 14 dní předem. Pokud není nemovitost vyzvednuta, z kauce se strhává 10 %.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, více informací u nás v realitní kanceláři.

Těšíme se na Vás.

Zadat poptávku